Popis produktov
Balík batérií 24V 100AH LFP
- Dlhšia životnosť cyklu:Lítium-železofosfátové batérie majú životnosť dva až štyrikrát dlhšiu ako lítium-iónové batérie. Je to čiastočne preto, že lítium-železnatý fosfát je stabilnejší pri vysokých teplotách, takže sú odolné voči prebíjaniu. Lítium-železofosfátové batérie možno navyše skladovať dlhšie bez toho, aby došlo k ich znehodnoteniu.6000+ cyklov.
- menšie znečistenie životného prostredia:s netoxickými materiálmi: železo, grafit a meď.
- Mruda Bezpečnejšia: Fosforečnan lítno-železitý má super stabilitu a bezpečnosť a nie je ľahké ho zasiahnuť a explodovať.
- Vysoká účinnosť vybíjania:vyššia rýchlosť ako lítium-iónové batérie
Parameter produktov
| Menovité napätie | 24V |
| Nominálna kapacita | 100 Ah |
| energie | 2400 Wh |
| Vnútorný odpor (AC) | Menší alebo rovný 20 mΩ |
| Život cyklu | >2000 cyklov pri 1C 100% DOD |
| Mesiace samovybíjanie | <3% |
| Efektivita nabíjania | 100% @0.5C |
| Účinnosť vybíjania | 96~99% @1C |
| Nabíjacie napätie | 14.6±0.2V |
| Režim nabíjania | {{0}}.2C až 14,6V, potom 14,6V, nabíjací prúd na 0,02C(CC/CV) |
| Nabíjací prúd | 60A |
| Max. Nabíjací prúd | 120A |
| Vypínacie napätie nabíjania | 15.6±0.2V |
| Nepretržitý prúd | 100A |
| Maximálny pulzný prúd | 120A(<3s) |
| Výbojové medzné napätie | 8V |
| Teplota nabíjania | 0 stupeň až 55 stupňov (32F až 131F) @60±25% relatívna vlhkosť |
| Výstupná teplota | -20 stupeň až 60 stupňov (-4F až 140F) pri 60±25 % relatívnej vlhkosti |
| Skladovacia teplota | -20 stupeň až 45 stupňov (-4F až 113F) pri 60±25 % relatívnej vlhkosti |
| IP trieda | Krytie IP65 |

Vlastnosti produktov
Aplikácia na monitorovanie batérie v reálnom čase
Batéria lifepo4 môže byť vybavená voliteľným systémom monitorovania batérie, ktorý dokáže vášmu mobilnému telefónu zobraziť stav batérie v reálnom čase, vrátane stavu batérie, účinnosti článkov batérie a teploty vnútorného pracovného prostredia batérie. Umožňuje vám lepšie pochopiť stav batérie, čím optimalizuje efektivitu využitia batérie a chráni batériu, predlžuje životnosť batérie a šetrí náklady na elektrickú energiu.
Podrobnosti o vzhľade batérie
Rozhranie plášťa batérie LFP využíva skrutkové drážky vyrobené z vysoko kvalitných vodivých materiálov. Veľkosť vodivých materiálov a drážok pre skrutky je tiež možné prispôsobiť podľa predstáv zákazníka. Aby ste si uľahčili prepravu, keheng navrhol rukoväť. Keď si potrebujete vyrobiť svojpomocne, batériu LFP je možné rozobrať a voliteľne môžete nainštalovať indikátory stavu batérie a rôzne typy zástrčiek alebo komunikačných rozhraní.

























Populárne Tagy: deep cycle 24v 100ah lifepo4 battery pack, Čína deep cycle 24v 100ah lifepo4 battery pack výrobcovia, dodávatelia















