Popis produktov
Balenie batérií LFP 12V 24V
- Vysoká účinnosť vybíjania:vyššia rýchlosť ako lítium-iónové batérie
Parameter produktov
| Menovité napätie | 12V/24V |
| Nominálna kapacita | 100Ah 200Ah |
| Život cyklu | >3000 cyklov pri 1C 100% DOD |
| Efektivita nabíjania | 100% @0.5C |
| Účinnosť vybíjania | 96~99% @1C |
| Nabíjacie napätie | 14.6±0.2V |
| Nabíjací prúd | 60A |
| Max. Nabíjací prúd | 120A |
| Vypínacie napätie nabíjania | 15.6±0.2V |
| Nepretržitý prúd | 100A |
| IP trieda | Krytie IP65 |

Vlastnosti produktov
Podrobnosti o vzhľade batérie
Aby ste si uľahčili prepravu, keheng navrhol rukoväť. Keď si potrebujete vyrobiť svojpomocne, batériu LFP je možné rozobrať a voliteľne môžete nainštalovať indikátory stavu batérie a rôzne typy zástrčiek alebo komunikačných rozhraní.

























Mnohé továrne na solárnu energiu sa zapájajú do presadzovania politiky na podporu iniciatív v oblasti obnoviteľnej energie. Spoluprácou so zákonodarcami a zainteresovanými stranami pomáhajú formovať politiky, ktoré podporujú rast solárneho priemyslu.
Populárne Tagy: 24v lítiová batéria 200ah, Čína 24v lítiová batéria 200ah výrobcovia, dodávatelia
















